Wat denk jij over ons verkeer?

Geen gemakkelijke vraag, dat weten we. Toch dringen enkele zaken zich op.
Moeten we onze auto vaker aan de kant laten staan? En wat denk je van het vrachtverkeer door steden en dorpen? Kan dat anders én beter? Zijn jouw woon- en werkplek goed bereikbaar of zie je verbeterpunten? Maak je gebruik van het openbaar vervoer? Of wat houdt je tegen om dit te doen? En hoe zou jij het aantal verkeersdoden tot nul herleiden? Met deze en vele andere vragen zitten wij…
Met jouw antwoorden gaat de Vervoerregio Roeselare aan de slag. Om zo tot een goed mobiliteitsplan te komen waar zo veel mogelijk mensen achter staan.
Denk je met ons mee? Super!

Je hebt hiervoor tijd tot 31 augustus 2020.

Over de Vervoerregio Roeselare

De Vervoerregio Roeselare is een boeiende regio opgebouwd rond het regionaal stedelijk gebied Roeselare en aansluitende gemeenten. De regio kent een opvallende economische dynamiek, vooral geconcentreerd in het Roeselaarse en in de zuidelijke kernen Wielsbeke en Oostrozebeke aansluitend bij de activiteitenas langs de Leie. Het noordelijke deel van de regio heeft een landelijker karakter met Tielt en Torhout als regionale centra en grotere woon- en landbouwgemeenten als Wingene en Ruiselede. Er is een duidelijke interactie met buurregio's Brugge, Gent, Kortrijk, Westhoek en Oostende. 

De vervoerregio is geënt op een aantal belangrijke structurerende assen: de E403, de spoorlijnen Kortrijk-Brugge en De Panne-Antwerpen en het kanaal Roeselare-Leie. Net buiten de regio spelen ook de E40 Brussel-Veurne en de E17 Gent-Kortrijk een belangrijke rol. 

De vervoerregio telt circa 260.122 inwoners gespreid over een oppervlakte van 650.972 km2. De regio genereert ca. 102.275 arbeidsplaatsen.

Contact

VERVOERREGIO ROESELARE 
VAC Brugge
Koning Albert I-laan 1-2
8200 Brugge
T 050 24 80 40
vervoerregio.roeselare@vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
 
Voorzitters 
Dirk Verwilst
T 050 24 80 40
dirk.verwilst@meulebeke.be (opent in uw e-mail applicatie)
Gemeente Meulebeke
Voorzitter
Lieven Van Eenoo
T 050 24 80 40
lieven.vaneenoo@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Voorzitter
Team MOW 
Frederik Potvliege
T 050 24 80 45
frederik.potvliege@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Inge Feys
T 050 24 80 43
inge.feys@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Daniel Lauwers
T 050 24 80 21
daniel.lauwers@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Agentschap Wegen en Verkeer (AWV)
Regiomanager
Vincent Huart
T 059 56 53 24
vincent.huart@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Vervoerregiomanager
Kelly Vyaene
T 059 56 52 55
kelly.vyaene@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Vervoerregiodeskundige
Yvan Bellaert
yvan.bellaert@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Senior Vervoerregiomanager
Projectleider Kusttram
Laura Desimpelaere
laura.desimpelaere@vlaamsewaterweg.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Vlaamse Waterweg