Overslaan en naar de inhoud gaan
Cultuur Cultuur

Beoordelingscommissies

Beoordelingscommissie aanduiding cultureel-erfgoedinstellingen

1

Gilles Ledure

 voorzitter

2

Saskia Scheltjens

 ondervoorzitter

3

Bart Ballaux

 

4

Frank Bergevoet

 

5

Koen Jonckheere

 

6

Sophie Lauwers

 

7

Sabine Taevernier

 

8

Marleen Hartjes

 

 

Ellen Hanssens, Tine Hermans en Wouter Brauns

 secretaris

    Beoordelingscommissie landelijke musea

    1

    Christophe Busch

     voorzitter

    2

    Adinda  Van Geystelen

     ondervoorzitter

    3

    Leen Beyers

     

    4

    Kristel De Vis

     

    5

    Bart Demarsin

     

    6

    Sophie Detremmerie

     

    7

    Isabel Lowyck

     

    8

    Ruud Priem

     

    9

    Piet Van Hecke

     

    10

    Cathérine Verleysen

     

    11

    Rony Vissers

     

     

    Katrijn Van Kerchove en Elien Doesselaere

     secretaris

    Beoordelingscommissie regionale musea

    1

    Lies Buyse

     voorzitter

    2

    Matthias Vandermaesen

     ondervoorzitter

    3

    Hubert De Witte

     

    4

    Willem Dedobbeleer

     

    5

    Leen Gos

     

    6

    Rebecca Gysen

     

    7

    Daphné Maes

     

    8

    Anja Neskens

     

    9

    Hilde Schoefs

     

    10

    Kia Tsakiridis

     

    11

    Peter Wouters

     

     

    Laurence De Bolle en Mieke Van Doorselaer

     secretaris

    Beoordelingscommissie culturele archieven en erfgoedbibliotheken

    1

    Yves Segers

     voorzitter

    2

    Véronique Van de Kerckhof

     ondervoorzitter

    3

    Martine Balcer

     

    4

    Sebastiaan De Coninck

     

    5

     Tijs De Schacht

     

    6

    Ann Mares

     

    7

    Quincy Oeyen

     

    8

    Kristof Selleslach

     

    9

    Veerle Soens

     

    10

    Joachim Spyns

     

    11

    Petra Vanhoutte

     

     

    Marc Bastijns en Anne Milkers

     secretaris

    Beoordelingscommissie dienstverlenende rollen en organisaties ICE

    1 Lothar Casteleyn voorzitter
    2 Lies Leliaert ondervoorzitter
    3 Nadia  Babazia  
    4 Rob Belemans  
    5 Steffi Coppens  
    6 Wivina De Bus  
    7 Kaat Debo  
    8 Peter Laroy  
    9 Nele Provoost  
    10 Kristof Reulens  
    11 Henk Vanstappen  
      Cindy Zoons en Frank Herman secretaris

    Afstemmingscommissie

    • Leden adviescommissie
    • Voorzitters van beoordelingscommissies