De regio bevindt zich in de Vlaamse ruit op het knooppunt van een aantal belangrijke verkeersnetten zowel over spoor, over water als over de weg. Deze assen verbinden de regio met de kust, Antwerpen, Brussel, ... 

De regio groeit en het zal nodig zijn om hierop een antwoord te formuleren in het regionaal mobiliteitsplan. 

Deze en andere mobiliteitsvraagstukken zullen vanaf heden in de schoot van de vervoerregioraad behandeld worden. Na aanstelling van een studiebureau gaan we in het voorjaar van start met de opmaak van een geïntegreerd mobiliteitsplan.

Contact

VERVOERREGIO GENT 

VAC Gent
Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 80
9000 Gent
050 24 80 42
vervoerregio.gent@vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)

 
Voorzitters 

Filip Watteeuw
T 09 266 50 97
schepen.watteeuw@stad.gent (opent in uw e-mail applicatie)

Stad Gent
Voorzitter
Jan Vermeulen
T 09 381 07 70
jan@deinze.be (opent in uw e-mail applicatie)
Stad Deinze
Ondervoorzitter
Hannelore Deblaere
T 050 24 80 42
hannelore.deblaere@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Voorzitter
Team MOW 
Katia Rottiers
T 09 276 25 83
katia.rottiers@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Erwin Sucaet
T 09 276 25 86
erwin.sucaet@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Michael Eeckhout
T 09 276 25 81
michael.eeckhout@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Lucie Pertry
T 09 276 26 13
lucie.pertry@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Agentschap Wegen en Verkeer (AWV)
Regiomanager
Anke Schelfaut
T 09 211 90 05
anke.schelfaut@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Vervoerregiomanager
Mindy Leroy
T 09 211 92 34
mindy.leroy@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Vervoerregiodeskundige
Jan Vanmarsnille
T 09 292 12 21
jan.vanmarsnille@vlaamsewaterweg.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Vlaamse Waterweg
Celhoofd beheer
Ilse Goossens
ilse.goossens@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken - Afdeling Maritieme Toegang (AMT)
Districtshoofd Gent
Frank Van den EeckhautDe Werkvennootschap
Integraal projectleider
Ann Velghe
ann.velghe@dwv.vlaanderen (opent in uw e-mail applicatie)
De Werkvennootschap
Technisch projectleider