Vandaag is hij Vlaams ombudsman waar hij, samen met een team van 16 medewerkers en vele klantendiensten, probeert om netelige kwesties tussen burger en de Vlaamse overheid op te
lossen.

Credo: Can do!

Personalia

Geboren op 27 september 1968

Belg

Studies

Hij studeerde Rechten en Communicatiewetenschappen in Namen, Leuven, en Luik.

Werkervaring

Sinds sept 2010Vlaams Ombudsman
sept 2000 - aug 2010Auditeur Raad van State
jan 1999 - aug 2000Attaché-jurist Vlaams Parlement
juli 1994 - dec 1998Wetenschappelijk medewerker fractie Vlaams Parlement
jan 1993 - juli 1994Wetenschappelijk medewerker bij kabinet Vlaams minister

Extra

Ere-Eerste Auditeur in de Raad van State