Opening Bioweek (7-15 juni) in Sint-Truiden
Van 7 tot 15 juni 2025 vindt de Bioweek plaats in heel België. Bedoeling is het bewustzijn rond bio te verhogen bij de consument door de voordelen van biologische voeding en productie te belichten. Producenten, verwerkers en verkopers van bioproducten voorzien opendeurdagen of andere activiteiten en brengen hun passie voor bio naar voren. Promotieacties stimuleren de verkoop van bioproducten.
De Bioweek is een gezamenlijk initiatief van de hele biosector, VLAM (Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing) en Apaq-W (Agence Wallonne pour la Promotion d’une Agriculture de Qualité). In Vlaanderen is ze onderdeel van het strategisch plan bio 2023-2027.

De biosector en VLAM nodigen u uit op de opening van de Bioweek 2025 in Vlaanderen op Fruitbedrijf Jacobs, Heide 114 in 3800 Sint-Truiden op zaterdag 7 juni om 11u. Hugo Jacobs teelt op biologische wijze kersen, appelen en peren.
Dit is het programma:
10u30: Onthaal
11u: Inleiding door Filip Fontaine, CEO VLAM
11u05: Opening Bioweek 2025 en kadering in het strategisch plan bio door de Vlaamse minister van Landbouw, Jo Brouns.
11u20: Rondleiding op het biologisch Fruitbedrijf Jacobs.
11u50: Mogelijkheid tot interviews
12u: Slot met bioversnaperingen
Wij hopen op uw belangstelling voor dit thema en kijken uit naar uw komst. Bevestig gerust je aanwezigheid voor een vlotte organisatie. Nog info over de Bioweek vind je op www.bioweek.be.