Gedaan met laden. U bevindt zich op: Denk aan de jaarlijkse evaluatie Nieuwsberichten voor leidinggevenden

Denk aan de jaarlijkse evaluatie

Nieuwsbericht
13 maart 2023

Ben je een leidinggevende van de Vlaamse overheid en werkt je entiteit met de module PLOEG van Vlimpers? Vergeet dan de jaarlijkse evaluatie van je medewerkers niet. Deze staat sinds 1 december 2022 klaar in PLOEG.

De deadline voor de jaarlijkse evaluatie is 31 maart 2023. Tegen dan heb je het evaluatiegesprek met je medewerkers afgerond en dien je als eerste of tweede evaluator de evaluatie te ondertekenen hebben. Deze keert vervolgens terug naar het personeelslid voor ondertekening.

Op 15 maart 2023 wordt de stap van de zelfevaluaties afgesloten voor personeelsleden. Als leidinggevende kun je die nog wel heropenen.

Meer informatie en instructiemateriaal vind je op de webpagina ‘Aan de slag met de module PLOEG’.

Goed om te weten

De jaarlijkse evaluaties blijven tot 30 juni 2023 beschikbaar in de module PLOEG. Daarna worden ze gearchiveerd in het e-dossier.