Gedaan met laden. U bevindt zich op: Verklaring regelmatig verblijf van niet-gedomicilieerde kinderen bij huurpremie en huursubsidie Nieuws
Verklaring regelmatig verblijf van niet-gedomicilieerde kinderen bij huurpremie en huursubsidie
Het aantal personen ten laste tellen mee om het bedrag van de huurpremie en huursubsidie te berekenen. We werken daarbij vanaf nu volgens dezelfde regel als bij sociale huur.
Dit betekent dat de kinderen meetellen als ze minstens 1 overnachting per maand bij de aanvrager verblijven. Dit moet een vaste afspraak zijn waarbij er een vaste periode tussen de overnachtingen is. De aanvrager en de ex-partner kunnen hierover een verklaring ondertekenen (ze mogen dit ook via een ander document - bv. vonnis - bewijzen).
Deze verklaring vindt u online op de webpagina’s van de huurpremie en van de huursubsidie en in de digitale toepassing.