Kaart Vervoerregio Vlaamse Rand - vaste leden en aanvullende leden.

Contact

VERVOERREGIO VLAAMSE RAND
VAC Leuven
Diestsepoort 6
3000 Leuven
T 016 66 58 45
vervoerregio.vlaamserand@vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Voorzitters
Stijn Quaghebeur
T 02 451 69 93
stijn.quaghebeur@dilbeek.be (opent in uw e-mail applicatie)
Gemeente Dilbeek
Voorzitter
Filip Boelaert
T 02 553 71 02
filip.boelaert@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Voorzitter
Team MOW
Jaak Boon
T 016 66 58 45
jaak.boon@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider-Coördinator
Anita Jaspers
T 016 66 58 47
anita.jaspers@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider

Stien Verlinden

T ---/-------

stien.verlinden@mow.vlaanderen.be

Departement Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
Mobiliteitsbegeleider
Raf Van den Broeck
T 016 66 57 91
rafael.vandenbroeck@mow.vlaanderen.be (opent in uw e-mail applicatie)
Agentschap Wegen en Verkeer (AWV)
Regiomanager
Philippe Jacobs
T 016 31 36 90
philippe.jacobs@delijn.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Lijn
Vervoerregiomanager

Frank Vanden Bulcke

frank.vandenbulcke@dwv.vlaanderen (opent in uw e-mail applicatie)

M: + 0499 59 39 29

De Werkvennootschap
Lief Vanspringel
T 03 860 63 43
lief.vanspringel@vlaamsewaterweg.be (opent in uw e-mail applicatie)
De Vlaamse Waterweg

Burgerparticipatie Regionaal Mobiliteitsplan

De vervoerregio maakt een visie voor de middellange (2030) en lange termijn (2050) over de mobiliteit in de Vlaamse Rand. Deze visie zal de basis vormen voor het regionaal mobiliteitsplan 2030/2050.

Een krachtige visie komt maar tot stand door de inzichten van velen. Daarom hebben we via een on line bevraging, inzichten over de mobiliteit in de Vervoerregio Vlaamse Rand verzameld.

U vindt hierbij de belangrijkste resultaten van deze bevraging.