Thematische overlegtafel verwaarlozing
Binnen het ondersteuningsaanbod van Wonen in Vlaanderen rond verwaarlozing organiseren we in juni thematische overlegtafels voor lokale besturen.
- 2 juni 2026 t.e.m. 22 juni 2026
- 9.30
- Gent, Brugge Lees meer over de locatie en bereikbaarheid
Deze opleiding kadert in ons bredere aanbod om u te ondersteunen bij de aanpak van verwaarlozing.
Ons huidige aanbod omvat:
- Onze webpagina met het modelreglement, een toelichting, handleiding en webinars
- Het kennismakingsaanbod voor nieuwe medewerkers met vragenuurtje over verwaarlozing
- Ondersteuning bij vragen over regelgeving, voorbeelden, de opmaak van reglementen en praktijkgevallen door de dienst lokale besturen en woonactoren
Wat mag u verwachten van deze overlegtafel?
Doorheen de dag komen de vernieuwde thema’s aan bod aan de hand van cases. De focus ligt op ervaringsuitwisseling, het delen van goede praktijken en het samen zoeken naar oplossingen en antwoorden op cases die u kan aanbrengen.
Voor wie
U bent een medewerker van een lokaal bestuur of IGS. U bent betrokken bij de (opstart van de) aanpak van verwaarlozing van woningen en gebouwen.
Voorkennis
U bent vertrouwd met de aanpak van verwaarlozing van woningen en gebouwen door uw lokaal bestuur en maakt gebruik van de handleiding.
Wanneer uw lokaal bestuur of IGS nu pas start met de aanpak van verwaarlozing verwachten we dat u de webinars op voorhand bekijkt of het modelreglement en bijbehorende toelichting doorneemt.
Waar en wanneer
| Datum | Locatie | uur |
|---|---|---|
| 2 juni | VAC Gent | 9.30 tot 15.30 uur |
| 11 juni | VAC Brugge | 9.30 tot 15.30 uur |
| 18 juni | VAC Hasselt | 9.30 tot 15.30 uur |
| 22 juni | Hendrik Consciencegebouw, Brussel | 9.30 tot 15.30 uur |