Webinar geconventioneerde verhuur
Om de druk op de volledige woonmarkt te verlichten, moet het aanbod aan sociale en betaalbare private huurwoningen omhoog. De Vlaamse Regering heeft daarom besloten om een extra stimulans uit te werken. Private initiatiefnemers en woonmaatschappijen zullen via een subsidie financieel worden gemotiveerd om woonprojecten met geconventioneerde (en sociale) huurwoningen te realiseren. Op 23 december 2022 keurde de Vlaamse Regering het uitvoeringsbesluit hierover een eerste keer principieel goed.
- Stap 1
Op 27 februari organiseerde Wonen in Vlaanderen een online webinar over dit nieuwe systeem van geconventioneerde huur.
In deze webinar informeren we u over:
- het open systeem uit de regelgeving
- de concrete oproep naar gronden en gebouwen.
Lees alle informatie over geconventioneerde huur op onze website.
Download de presentaties van deze webinar:
Duur webinar: 36 minuten
Inhoud is aan het laden - Stap 2
Op 17 april organiseerde Wonen in Vlaanderen een webinar over de geconventioneerde (ver)huur. In dit webinar informeren we u over de nieuwe regelgeving over geconventioneerde (ver)huur. Simon Gheysen, adjunct-kabinetchef van Vlaams minister Diependaele nam het woord.
Bekijk de presentatie (PDF bestand opent in nieuw venster)
Lees alle informatie over geconventioneerde huur op onze website.
duurtijd: 32 minuten en 32 seconden
Inhoud is aan het laden - Stap 3
Wonen in Vlaanderen organiseerde in juni vijf provinciale netwerkmomenten waarbij we u het stelsel toelichten en waarbij u met private initiatiefnemers en - ontwikkelaars in dialoog kon gaan.
Bekijk de presentatie van deze netwerkmomenten(PDF bestand opent in nieuw venster)
Webinar: open systeem (deel 1)
duurtijd: 5 minuten en 48 seconden
Inhoud is aan het ladenWebinar: open systeem (deel 2)
duurtijd: 11 minuten en 22 seconden
Inhoud is aan het ladenWebinar: open systeem (deel 3)
duurtijd: 9 minuten en 47 seconden
Inhoud is aan het ladenWebinar: semi-open en gesloten systeem
duurtijd: 7 minuten en 40 seconden
Inhoud is aan het ladenWebinar: het verhuurproces
duurtijd: 12 minuten en 12 seconden
Inhoud is aan het laden