Gedaan met laden. U bevindt zich op: AutoCAD deel 2

AutoCAD deel 2

Opleidingsverstrekker

Syntra business

Registratienummer

ODB-1000158

Geregistreerd

op: 1 september 2019

Deze opleiding komt in aanmerking voor

  • Opleidingscheques
  • Vlaams opleidingsverlof

Aantal uren: 33 uur

Eindbeoordeling voorzien: nee

Blended leren: nee

Mentoropleiding: nee

Extra informatie: http://www.syntra-limburg.beopent in nieuw venster

Doelgroep

Architecten,ingenieurs, tekenaars en andere medewerkers van een bedrijf / organisatie die AutoCAD professioneel gebruiken voor het maken, weergeven, beheren, uitzetten, delen en opnieuw gebruiken van nauwkeurige, zeer gedetailleerde tekeningen.

Voorwaarden

  • Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive

    Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers

  • Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau

    Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).

  • Verhoogde tegemoetkoming 1

    Als u geen diploma secundair onderwijs hebt, kan u voor deze opleiding een opleidingscheque aanvragen waarvan de subsidie gelijk is aan het factuurbedrag, met een maximum van 250 euro per schooljaar.

Inhoud van de opleiding

Heeft u een Basis- of Updatecursus gevolgd, of heeft u al ervaring opgedaan in uw werk, dan kunt u door naar de cursus AutoCAD 2D Gevorderd. U leert efficiënter werken en effectiever omgaan met AutoCAD. Een bijzonder leuke cursus omdat u veel van uw eigen werk zult herkennen, maar waarbij u telkens weer denkt: ‘Dat had ik eerder moeten weten’. Op de laatste dag leert u de CAD-omgeving aan te passen aan uw specifieke werkzaamheden. U maakt uw eigen menu’s en werkbalken en automatiseert terugkerende processen.
U kunt uw CAD omgeving optimaliseren voor het 2D tekenwerk. De cursus bestaat eigenlijk uit twee delen. In het eerste deel komen vooral de functies aan bod die structuur en gemak betekenen bij het gewone tekenwerk. Deze functies zijn in het algemeen te lastig voor een basiscursus. In het tweede gedeelte wordt de koppeling met alle andere programma's behandeld. Als voorbeeld worden de programma's van Microsoft Office gebruikt.
Programma:
Update naar de meest recente versie van Autocad
Werken met Blocks – Wblocks en Attributes
Werken met Dynamische Blocks
Koppeling AutoCAD – Excel (stuklijsten leren maken)
Werken met Toolpallets
Fields leren gebruiken en bewerken
DWT formaat
Model en Paperspace
Bematen , bematingsstijlen en toepassingen