Gedaan met laden. U bevindt zich op: Loopbaancoaching in de praktijk

Loopbaancoaching in de praktijk

Opleidingsverstrekker

Isabel De Beule

Registratienummer

ODB-1002858

Geregistreerd

op: 1 september 2023

Deze opleiding komt in aanmerking voor

  • Opleidingscheques
  • Vlaams opleidingsverlof

Aantal uren: 48 uur

Eindbeoordeling voorzien: nee

Blended leren: nee

Mentoropleiding: nee

Extra informatie: https://www2.ifocus-coaching.be/opleidingen/opent in nieuw venster

Doelgroep

Startende loopbaancoaches of HR Professionals

Voorwaarden

  • Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive

    Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers

  • Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau

    Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).

Inhoud van de opleiding

Het programma

Dag 1: introductie tot loopbaanbegeleiding, leren hoe een kennismakingsgesprek te voeren en een intakegesprek om de loopbaanvraag duidelijk te stellen
Dag 2: Technieken leren en oefenen rond wat de klant kan, kent en wat die wil ontwikkelen
Dag 3: Technieken leren en oefenen rond wie de klant is en wat die belangrijk vindt
Dag 4: Technieken leren en oefenen rond wat de klant nodig heeft en welke acties deze kan ondernemen?
Dag 5: Praktijkdag met cases en oefeningen
Dag 6: Terugkomdag (extra praktijkdag waarop technieken en gesprekken terug worden geoefend).
Aangezien het leersucces van deze opleiding sterk afhangt van de deelname aan de oefen- en interactiemomenten tijdens de contacturen, wordt er een minimale aanwezigheid vereist van 4 van de 5 dagen.