Gedaan met laden. U bevindt zich op: Supervisie 1 en 2

Supervisie 1 en 2

Opleidingsverstrekker

Centrum voor Christelijk Vormingswerk

Registratienummer

ODB-1002493

Geregistreerd

op: 15 september 2022

Deze opleiding komt in aanmerking voor

  • Opleidingscheques
  • Vlaams opleidingsverlof

Aantal uren: 200 uur

Eindbeoordeling voorzien: nee

Blended leren: nee

Mentoropleiding: nee

Doelgroep

Professionals in dienstverlenende beroepen in de zorgsector, vormingswerk, gemeenschapsopbouw, socioculturele sector met minimum 5 jaar ervaring.
Tot de toelatingsvoorwaarden behoort eveneens een intakegesprek eveneens wordt van de kandidaten gevraagd dat ze zelf een supervisietraject doorlopen hebben of ervaring hebben met intervisie, coaching of een begeleidingstraject waarin reflecteren op de beroepservaring centraal staat als begeleide.

Voorwaarden

  • Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive

    Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers

  • Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau

    Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).

Modules