Gedaan met laden. U bevindt zich op: Wijziging structuur dienstencentrum Het Facilitair Bedrijf
Wijziging structuur dienstencentrum
Het dienstencentrum van Het Facilitair Bedrijf bestaat ondertussen 9 jaar. Geleidelijk aan groeide het klantenbestand, waardoor ons dienstencentrum ook alsmaar groter werd. Vandaag durven we te spreken van een succes: 52 medewerkers bedienen 40 entiteiten voor al hun operationele aankopen.
De organisatie in twee operationele teams kon niet worden aangehouden met deze groei. Er werd daarom een reorganisatie doorgevoerd die resulteert in twee nieuwe teams:
- Een team operationele aankoop onder leiding van Robby Verbeeck. Dit team is opgesplitst in 7 subteams waar clusterverantwoordelijken de leiding nemen.
- Dienstreizen: Nancy Van Berghen
- Digitale ondersteuning: Robby Verbeeck (wnd.)
- Telecom: Wnd. Robby Verbeeck
- Fleet: Isabelle Perdaens
- Spot buy: Els Van Asbroeck
- Drukkerij: Sven Maerevoet
- Benodigdheden: Zoë Dehaeseleer
- Een ondersteunend projectteam onder leiding van Griet De Bruycker, dat verantwoordelijk is voor het product management, de kwaliteitsondersteuning en veranderingsprojecten.
Op zich verandert er voor jou als HFB-medewerker niets. Je kan alle aanvragen zoals voorheen in de aankooprobot plaatsen. Het vernieuwde dienstencentrum doet er daarna ook weer alles aan om jou maximaal te ontzorgen.