Gedaan met laden. U bevindt zich op: Hagelbuien van 31 mei 2025 in Hechtel-Eksel en Mol

Hagelbuien van 31 mei 2025 in Hechtel-Eksel en Mol

Op 31 mei 2025 hebben hagelbuien schade veroorzaakt in Hechtel-Eksel en Mol. Heeft u schade geleden in een van die gemeenten, dan kunt u onder bepaalde voorwaarden een aanvraag tot tegemoetkoming indienen.  

Sinds 28 november 2025 kunt u een tegemoetkoming aanvragen als u schade heeft geleden in een van de erkende gemeenten door de hagelbuien van 31 mei 2025. U kunt tot en met 28 februari 2026 een aanvraag tot tegemoetkoming indienen(opent in nieuw venster) via het e-loket van het Vlaams Rampenfonds.

Voorwaarden 

U kunt alleen in uitzonderlijke gevallen een tegemoetkoming bij het Vlaams Rampenfonds aanvragen. Het moet bijvoorbeeld gaan om schade die niet verzekerbaar is door de brandpolis eenvoudige risico’s.

Bekijk alle voorwaarden

Breng in ieder geval uw verzekeraar op de hoogte van de schade die u geleden hebt. Voor de meeste schade is het immers uw verzekeraar die verantwoordelijk is voor de schadevergoeding.

Erkende steden en gemeenten 

U kunt enkel een aanvraag tot tegemoetkoming indienen voor de schade die u geleden heeft in een van de gemeenten die erkend zijn voor deze ramp: Hechtel-Eksel en Mol.

Aanvraagprocedure 

U kunt een aanvraag tot tegemoetkoming indienen via het e-loket van het Vlaams Rampenfonds(opent in nieuw venster).

Dat is de gemakkelijkste manier om uw aanvraag in te dienen.