Gedaan met laden. U bevindt zich op: Internet of Things Training

Internet of Things Training

Opleidingsverstrekker

VOLVO GROUP BELGIUM

Registratienummer

ODB-1000702

Geregistreerd

op: 1 september 2019

Deze opleiding komt in aanmerking voor

  • Opleidingscheques
  • Vlaams opleidingsverlof

Aantal uren: 40 uur

Eindbeoordeling voorzien: nee

Blended leren: nee

Mentoropleiding: nee

Doelgroep

IT Engineers, Process Solution Key Users, Maintenance engineers.

Voorwaarden

  • Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive

    Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers

  • Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau

    Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).

Inhoud van de opleiding

Dit is een Internet of Things training waarbij deelnemers leren werken met ThingWorx.

De software (het platform) werd ontwikkeld door Parametric Technology. Het IOT refereert aan de situatie dat door mensen bediende computers in de minderheid zullen zijn op het internet. De meerderheid van de internetgebruikers zal in deze visie bestaan uit semi-intelligente apparaten, zogenaamde embedded systems. De basis van IOT wordt via dit platform aangeleerd. Het is de bedoeling om de data van verschillende sensoren + systemen te kunnen verzamelen en te verwerken in dit platform aan de hand van Things. En om de data te visualiseren op een toegangkelijke manier. Het verzamelen van data van verschillende systemen, machines, PLC’s.

De basis van hoe IOT werkt, wordt via PTC aangeleerd. Aan de hand van een applicatie van PTC, ThingWorx.

IoT ligt op het raakpunt van elektronica, netwerken en programmeren.