Gedaan met laden. U bevindt zich op: Webdesign: Figma, Framer, Rive & Webflow

Webdesign: Figma, Framer, Rive & Webflow

Opleidingsverstrekker

TYPOGRAFICS

Registratienummer

ODB-1003951

Geregistreerd

op: 7 november 2025

Deze opleiding komt in aanmerking voor

  • Opleidingscheques
  • Vlaams opleidingsverlof

Aantal uren: 72 uur

Eindbeoordeling voorzien: nee

Blended leren: nee

Mentoropleiding: nee

Doelgroep

Voor vormgevers met of zonder voorkennis van digitaal design die hun webdesign en - development skills willen ontwikkelen of verfijnen en met oog voor usability willen
meedraaien in een hedendaagse digital design workflow. Voor de Starten met modules is geen voorkennis vereist. Bij de vervolgopleidingen wordt enige tot gevorderde praktijkervaring in de software verwacht.

Voorwaarden

  • Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive

    Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers

  • Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau

    Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).

  • Verhoogde tegemoetkoming 1

    Als u geen diploma secundair onderwijs hebt, kan u voor deze opleiding een opleidingscheque aanvragen waarvan de subsidie gelijk is aan het factuurbedrag, met een maximum van 250 euro per schooljaar.

Modules