Gedaan met laden. U bevindt zich op: Lokale diensteneconomie-ondernemingen: subsidie uitvoering Vierde, Vijfde en Zesde Vlaams Intersectoraal Akkoord voor de social-/non-profitsectoren (VIA4, VIA5 en VIA6)

Lokale diensteneconomie-ondernemingen: subsidie uitvoering Vierde, Vijfde en Zesde Vlaams Intersectoraal Akkoord voor de social-/non-profitsectoren (VIA4, VIA5 en VIA6)

Nota
Op voorstel van

Samenvatting

De Vlaamse Regering kent voor de periode 1 juli 2024 - 31 december 2025 een subsidie van 2,64 miljoen euro toe aan de erkende organisaties lokale diensteneconomie die op 1 juli 2023 de overstap maakten naar de maatregel Maatwerk bij Individuele Inschakeling, die ressorteren onder het toepassingsgebied van het Vierde, Vijfde en Zesde Vlaams Intersectoraal Akkoord voor de social-/non-profitsectoren (VIA4, VIA5 en VIA6). De subsidie mag uitsluitend worden aangewend voor de uitvoering van koopkracht- en kwaliteitsmaatregelen ten gunste van de doelgroepwerknemers en hun begeleiders die zijn tewerkgesteld in de erkende lokale diensteneconomie-organisatie.

Documenten

Geen documenten beschikbaar

De documenten van deze beslissing zijn niet beschikbaar omdat het om een 'individuele beslissing' gaat. Individuele beslissingen zijn beslissingen die een persoonlijke rechtstoestand regelen, zoals benoemingen, subsidiebesluiten voor projecten of investeringssubsidies voor bedrijven.