Manuele lymfdrainage a.m. Dr. Vodder en oedeemtherapie
DR. VODDERSCHOOL BELGIË/NEDERLAND
ODB-1003192
op: 6 maart 2024
Deze opleiding komt in aanmerking voor
- Opleidingscheques
- Vlaams opleidingsverlof
Aantal uren: 160 uur
Eindbeoordeling voorzien: ja
Blended leren: nee
Mentoropleiding: nee
Extra informatie: http://www.vodderschool.beopent in nieuw venster
Doelgroep
Opleiding voor kinesitherapeuten
Voorwaarden
Specifieke voorwaarden per opleidingsincentive
Elke opleidingsincentive heeft zijn eigen specifieke voorwaarden om te bepalen of u recht heeft. Kijk na of u voldoet aan de voorwaarden van de opleidingsincentive waarvan u gebruik wil maken (Vlaams opleidingsverlof, Vlaams opleidingskrediet en opleidingscheques voor werknemers
Opleidingscheques: beperkende voorwaarde opleidingsniveau
Deze opleiding kan u betalen met een opleidingscheque. Bent u hooggeschoold (u behaalde een graduaats-, bachelor- of masterdiploma)? Dan kan dat enkel als u een ‘attest loopbaanbegeleiding’ heeft van maximaal 6 jaar oud. In dit attest verklaart een loopbaanbegeleider dat de opleiding noodzakelijk is voor de uitvoering van uw persoonlijk ontwikkelplan (POP).
Verhoogde tegemoetkoming 1
Als u geen diploma secundair onderwijs hebt, kan u voor deze opleiding een opleidingscheque aanvragen waarvan de subsidie gelijk is aan het factuurbedrag, met een maximum van 250 euro per schooljaar.
Inhoud van de opleiding
Dr. Vodderschool B/N biedt open opleidingen aan volgens de methode ML Vodder voor kinesitherapeuten. Het betreft twee cursussen: de basiscursus en de therapiecursus die telkens 10 dagen in beslag nemen verspreid over een aantal maanden.
De opleidingen worden gegeven door een vast team docenten en gastdocenten.
De opleidingen vallen binnen het thema beroepsspecifieke competenties en ze leiden tot een attest of getuigschrift.
Doelstelling: Kinesitherapeuten/oedeemtherapeuten opleiden tot Voddertherapeuten.