Gedaan met laden. U bevindt zich op: Bezoek de SID-in met je klas SID-in voor leraren

Bezoek de SID-in met je klas

Breng je een bezoek aan de SID-in met je klas? Schrijf je leerlingen in en bereid je samen voor. Zo haal je er meer uit. 

Hoe verloopt een bezoek aan de SID-in?

Tijdens de SID-in-beurs vind je alle deelnemende (hoge)scholen, universiteiten, vakbonden en andere organisaties onder 1 dak. De leerlingen kunnen op voorhand de deelnemende standhouders en het grondplan van de zaal bekijken en zich zo voorbereiden. 

Ook als een leerling niet weet wat te kiezen, kan die de SID-in bezoeken. Op de SID-in maak je kennis met verschillende onderwijsinstellingen, opleidingen en beroepen.

Tijdens een klasbezoek hebben de leerlingen 1,5 uur de tijd om de verschillende standen te bezoeken.

  • Hou je aan het vermelde tijdsschema. Zo krijgen alle leerlingen de kans om de SID-in op een rustige en aangename manier te bezoeken.

Schrijf je klas in

Volg de aanwijzingen op de pagina ‘Schrijf je klas in’ om een bezoek te brengen aan de SID-in.

Voorbereiding van je klasbezoek

Bereid je leerlingen voor op het bezoek aan de SID-in. Maak gebruik van volgende hulpmiddelen.