Gedaan met laden. U bevindt zich op: Monitoring en controle volwassenenonderwijs Financiering in het volwassenenonderwijs

Monitoring en controle volwassenenonderwijs

Het Agentschap voor Hoger Onderwijs, Volwassenenonderwijs, Kwalificaties en Studietoelagen (AHOVOKS) controleert of de centra voor volwassenenonderwijs en de centra voor basiseducatie de toegekende omkadering correct inzetten. 

Voor wie?

Deze pagina is voor de centra voor basiseducatie (Ligo-CBE) en de centra voor volwassenenonderwijs (CVO).

Monitoring en controle van de registraties in DAVINCI en de aanwending van de toegekende middelen

Centra voor volwassenenonderwijs en centra voor basiseducatie krijgen de juiste financiering wanneer zij hun aanbod- en cursistengegevens correct en volledig registreren in DAVINCI.

AHOVOKS voert regelmatig een risicoanalyse uit om te bepalen waar de kans op foutieve of oneerlijke financiering het grootst is. Op basis van deze analyse beslist AHOVOKS welke controles nodig zijn en of deze vanop afstand of ter plaatse plaatsvinden.

Daarnaast controleert AHOVOKS via het Schoolloket de toekenning en besteding van de aanvullende (werkings)middelen.

Lees meer over monitoring en controle in het volwassenenonderwijs.

Controle aanwending van de toegekende pesoneelsomkadering

AHOVOKS publiceert maandelijks aanwendingsrapporten op Mijn Onderwijs, waarin de toegekende VTE/leraarsuren en punten worden vergeleken met de reële aanwending ervan.

Deze rapporten geven een actueel overzicht van de besteding van middelen tijdens het schooljaar.

Het rapport van augustus bevat de definitieve stand van zaken over de aanwending van middelen voor het volledige schooljaar.

De reële gegevens in de aanwendingsrapporten komen uit het elektronisch personeelsdossier

Extra informatie

Regelgeving

Documenten

Verwante pagina’s