Gedaan met laden. U bevindt zich op: Museum in de kijker 2025: MSK Gent Ons aanbod

Museum in de kijker 2025: MSK Gent

Heb je zin om het MSK Gent te bezoeken? Vanaf 15 juni tot en met 15 september 2025 staat dit museum in de kijker. Als personeelslid binnen de diensten van de Vlaamse overheid kan je extra voordelige toegangstickets aankopen. Bovendien kan je voor of na je bezoek aan het museum genieten van 2 drankjes in de museumbrasserie. Dit is een aanbod van de vzw Sociale Dienst.  

Voor wie?

Wat beleef je tijdens je bezoek aan het MSK Gent?

Het MSK werd officieel opgericht in 1798, wat het ouder maakt dan België zelf. Het opende deuren voor het publiek in 1802 en sinds 1904 is de collectie gehuisvest aan de rand van het Gentse Citadelpark. Na 225 jaar verzamelen bewaart het museum bijna 20.000 stukken uit de Europese schilder- en beeldhouwkunst, van de middeleeuwen tot vandaag.

Ga in 40 zalen op zoek naar absolute topstukken, zoals De Kruisdraging (Jheronimus Bosch), Jupiter en Antiope (Anthony Van Dyck) of De Vijf Zintuigen (Theodoor Rombouts). Ongeveer de helft van de museumzalen is gewijd aan kunst van de 19de tot het midden van de 20ste eeuw. James Ensor, Auguste Rodin, Emile Claus, René Magritte, Oscar Kokoschka of Paul Delvaux, het zijn slechts enkele van de belangrijke namen die je kan tegenkomen.

Oude Meesters hangen naast impressionisten, surrealisten en modernisten. En in tijdelijke tentoonstellingen brengt het MSK eigen collectiestukken samen met internationale bruiklenen.

Voordeelprijs tickets

Toegangsprijzen gerechtigden, met 2 consumpties in de museumbrasserie inbegrepen:

  • Volwassenen vanaf 26 jaar: 5 euro
  • Volwassenen van 19 tot en met 25 jaar: 2,5 euro
  • Kinderen tot en met 18 jaar: 1 euro

Goed om te weten:

  • De tickets zijn geldig vanaf 15 juni tot en met 15 september 2025.
  • Per gerechtigde kun je maximaal 6 inkomtickets bestellen.
  • Voor deze actie kun je je Museumpas niet gebruiken.

Op vertoon van je toegangsticket ontvang je aan de ingang van het museum 2 drankbonnen. Hiermee kan je genieten van 2 consumpties in de museumbrasserie. De drankbonnen zijn geldig op een bepaald aanbod.

Praktisch

  • Wanneer? Vanaf 15 juni tot en met 15 september 2025. Het museum is dinsdag tot en met vrijdag geopend van 9.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag, zondag en tijdens de schoolvakanties kan je het museum bezoeken tussen 10 en 18 uur. Check altijd de website van het museum(opent in nieuw venster) om je bezoek te plannen.
  • Waar? MSK Gent, Fernand Scribedreef 1, 9000 Gent.
  • Meer informatie over onder andere de bereikbaarheid vind je op de website van het MSK(opent in nieuw venster).

Hoe bestellen?

Tickets bestellen via Pluspas: procedure voor klanten van de vzw Sociale Dienst:

  • Bestel je tickets rechtstreeks op de website van Pluspas(opent in nieuw venster).
  • Ga op de website van PlusPas naar de pagina events/parken in de kijker. Klik vervolgens op de pagina op ‘MSK Gent’.
  • Druk bovenaan de pagina op ‘Koop tickets’.

Opgelet: er zijn andere prijzen voor volwassenen vanaf 26 jaar, jongvolwassenen van 19 tot en met 25 jaar en kinderen tot en met 18 jaar.

  • Je kunt maximaal 6 tickets per gerechtigde bestellen.
  • De tickets zijn beschikbaar zolang de voorraad strekt. De ticketverkoop wordt afgesloten op 15 september 2025.

Heb je geen toegang tot de webpagina van PlusPas? Vraag dan een nieuwe PlusPas-kaart met toegangscode aan:

Banner sociale dienst