- 31 mei 2023
- 07:30 tot 10:00
- 26 mei 2023
Doel en inhoud
Informatiebeheerders laten kennismaken met series als beheersinstrumenten, het datamodel van het Serieregister, maar vooral komen er ook tips voor praktische implementatie en opmaak aan bod. Hoe kan je dit verandertraject om binnen je organisatie met series te werken, projectmatig aanpakken?
Doelgroep
Informatiebeheerders Vlaamse overheid en informatiebeheerders lokale overheden.
Je kan deze sessie volgen als losstaande opleiding. Bijvoorbeeld indien jouw organisatie interesse heeft om aan te sluiten op het Serieregister (of op het Serieregister in combinatie met het E-depot). Daarnaast zal het team Digitaal Archief Vlaanderen bij concrete opgestarte aansluitingstrajecten voor E-depot en Serieregister collega’s gericht ook doorverwijzen naar deze sessie.
Tijdstip
Deze opleiding kan je op 5 verschillende data volgen:
- vr 3/2 - Brussel Consciencegebouw - 2AB01 Janet Rowley - 9u30-12u00
- di 28/3 - Brussel Consciencegebouw - 2AB01 Janet Rowley - 13u30-16u00
- wo 31/5 - Brussel Consciencegebouw - 1C06 Friedrich Nietzsche - 9u30-12u00
- di 3/10 - Brussel Consciencegebouw - 1C06 Friedrich Nietzsche - 9u30-12u00
- vr 1/12 - Brussel Consciencegebouw - 1C06 Friedrich Nietzsche - 9u30-12u00
Annuleringsvoorwaarden
Deze opleiding gaat door bij minimaal 5 inschrijvingen. Ben je ingeschreven en toch verhinderd om deel te nemen? Meld je dan aub af via leren.facilitairbedrijf@vlaanderen.be(opent in uw e-mail applicatie)