Gedaan met laden. U bevindt zich op: Mijn VerbouwPremie voor vloer vanaf 1 juli 2025

Mijn VerbouwPremie voor vloer vanaf 1 juli 2025

Vraag hier Mijn VerbouwPremie aan

Mijn verbouwloket is van 1 juli tot en met 31 augustus 2025 niet beschikbaar voor het indienen van een nieuwe aanvraag Mijn VerbouwPremie.

Mijn VerbouwLoket zal vanaf 1 juli 2025 tot en met 31 augustus 2025 niet beschikbaar zijn voor het indienen van een nieuwe aanvraag Mijn VerbouwPremie.

Om te vermijden dat u als aanvrager nadeel ondervindt van deze sluiting, voorzien we een overgangsmaatregel voor de ouderdom van de facturen. Dient u een premieaanvraag in tussen 01/09/2025 en 31/12/2025? Dan mag uw factuur dateren vanaf 01/07/2023. De facturen blijven dus wat langer geldig.

Voor premieaanvragen ingediend voor 1 juli 2025 blijft Mijn VerbouwLoket wel beschikbaar in deze periode.

Welke werken

Voor wie

  • Elke en andere komt in aanmerking voor een premie voor het plaatsen van vloerisolatie op volle grond en kelderplafondisolatie in een woning die of appartement dat aan de leeftijdsvoorwaarde voldoet.
  • Een uit de inkomenscategorie 3 en 4 of een verhuurder aan een woonmaatschappij komt naast het plaatsen van vloerisolatie ook in aanmerking voor renovatiewerken (zie rubriek ‘Welke werken’).
  • Bij werken aan de van het komt de basispremie voor vloerisolatie toe aan de investeerder van het volledige appartementsgebouw. Is er een opgericht? Dan komt de premie toe aan hen. Eigenaar-bewoners die behoren tot de inkomenscategorie 3 en 4 en verhuurders aan een woonmaatschappij kunnen een aanvullende Mijn VerbouwPremie aanvragen voor de renovatiewerken (zie rubriek ‘Welke werken’). Als de basispremie voor 1 juli 2025 werd aangevraagd, kan ook een eigenaar-bewoner uit inkomenscategorie 2 tot 1 januari 2026 een aanvullende premie aanvragen.
  • Enkel niet-commerciële instellingen (zoals vzw’s) en coöperatieve vennootschappen(opent in nieuw venster) komen in aanmerking voor het plaatsen van vloerisolatie in niet-woongebouwen.

Voor welk gebouw

  • De woning, appartement of gebouw moet:
    • in het Vlaams Gewest liggen;
    • voor 1 januari 2006 aangesloten zijn op het elektriciteitsdistributienet
    • of de eerste ingebruikname volgens de meest recente gegevens van de FOD Financiën dateert van voor 1 januari 2006.
  • Volledige nieuwbouw, al dan niet na sloop komt niet in aanmerking

Voorwaarden

Bedrag

Raadpleeg de simulator(opent in nieuw venster) voor aanvragen vanaf 1 juli 2025.

Welke documenten

Documenten die nodig zijn om de premie aan te vragen

Veelgestelde vragen