Een overzicht van wat er op 29 juni gereleased werd voor Vlimpers Weddebudget per component.
Toelagen
- Nieuw: Looncode 1306 – Forfaitair overeengekomen bedrag einde arbeidsrelatie – dadingsovereenkomst.
Nieuw: Looncode 1961 – Contractuele toelage ref. A.
Nieuw: Looncode 1962 – Contractuele toelage ref. B.
Vergoedingen
Nieuw: Looncode 1307 – Schadevergoeding omwille van onredelijk ontslag via rechtbank beschikbaar.
Nieuw: Looncode 1308 – Schadevergoeding onderlinge overeenkomst onredelijk ontslag beschikbaar.
Vakantiegeld
- Verfijning: Looncode 6410 – Negatief saldo vorige maand(en) wordt nu meegerekend tijdens de uitbetaling van het werkelijke vakantiegeld midden mei. Dit heeft slechts een uiterst minimale impact op de cijfers.
Tijdelijke contracten
- Bugfix: Een toekomstig contract wijzigen naar de werkelijke voorspellingsmethode, bleef alsnog de theoretische voorspelling gebruiken. Dit is opgelost.
Jobstudenten
- Bugfix: Een contract dat afgelopen was, werd soms nog onterecht voorspeld in de toekomst. Dit is opgelost.
Woon-werkverkeer
Nieuw: Looncode 1473 – Terugbetaling Train+
Nieuw: Looncode 1857 – Carpool woon-werk syndicale actie
Kabinetten
- Nieuw: Het prognose-overzicht toont nu de gemiddelde VTE-bezetting ten opzichte van de limiet. Doorklikken op deze tegel geeft het jaaroverzicht met de schommelingen per maand.
Performantie
Verfijning: Eventuele fouten die gebruikers krijgen, worden vanaf nu achterliggend gelogd met Sentry opdat deze proactief en sneller opgelost kunnen worden.
Optimalisatie: Het caching-mechanisme is veranderd naar Redis. Dit heeft geen impact op de cijfers.
Optimalisatie: De API-verbinding met Vlimpers Assistent is verbeterd om sneller de maximum anciënniteit en trap op te halen. Dit heeft geen impact op de cijfers.
Optimalisatie: Het uitlezen van de data verloopt iets sneller. Hierdoor laden de schermen vlugger, maar er is geen impact op de cijfers.