Gedaan met laden. U bevindt zich op: Terugblik op de Sport- en Beleefdagen 2025 Nieuwsberichten

Terugblik op de Sport- en Beleefdagen 2025

Nieuwsbericht
5 november 2025

Wat een energie, wat een sfeer! Op donderdag 2 oktober in Gent en 9 oktober in Hofstade mochten we maar liefst 6.600 collega’s verwelkomen op de Sport- en Beleefdagen. Jullie enthousiasme, sportiviteit en verbondenheid maakten van deze editie een absolute topper!

Samen sterk voor het goede doel

Tijdens de Sport- en Beleefdagen werd een cheque van €4.000 overhandigd aan Hachiko vzw, een organisatie die assistentiehonden opleidt voor mensen met een beperking. Een warm gebaar dankzij jullie deelname!

Jouw mening telt

We horen graag wat jij vond van deze dagen – of waarom je er niet bij kon zijn. Vul de korte bevraging in (duurt slechts 3 minuten!) en help om de volgende editie nóg beter te maken. Geef je mening in het feedbackformulier!

Save the date: Sport- en Beleefdagen 2026

Noteer alvast 1 en 8 oktober 2026 in je agenda. Meer info volgt, maar één ding is zeker: het wordt opnieuw een feest vol collegialiteit, beweging en beleving!

Herbeleef de Sport- en Beleefdagen 2025

Duik in de foto’s van Gent en Hofstade en spot jezelf of je collega’s in actie. Bekijk de aftermovie.

Inhoud is aan het laden