De Ombudsman

Portretfoto van

Bart Weekers
Vlaams Ombudsman

Secretariaat

Onthaalkantoor

Wanneer u de Vlaamse Ombudsdienst contacteert, dan komt u eerst terecht bij de medewerkers van het onthaalkantoor.

Portretfoto van

Mirella De Simone
Medewerker onthaalkantoor

02 552 41 23

mirella.desimone@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Sabine Vermeulen
Medewerker in-kantoor

02 552 41 26

sabine.vermeulen@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Peter De Ryck
Assistent-onderzoeker onthaalkantoor - specialisatie Mobiliteit

02 552 41 03

peter.deryck@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Cedric Meuleman
Assistent-onderzoeker in-kantoor - specialisatie De Lijn

02 552 48 48

cedric.meuleman@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Onderzoekers

Wanneer uw vraag of klacht niet kan afgehandeld worden door het onthaalkantoor, dan wordt uw dossier doorgestuurd naar één van onze onderzoekers die dan uw zaak verder zal behandelen.

Portretfoto van

Erwin Janssens
Onderzoeker - specialisatie Omgeving (Ruimtelijke Ordening en Milieu) - Water

02 552 41 12

erwin.janssens@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Annemarie Hanselaer
Onderzoeker - specialisatie Personeel

02 552 41 21

annemarie.hanselaer@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Chris Nestor
Onderzoeker - specialisatie Onderwijs - Financiën - Media - Cultuur

02 552 41 19

chris.nestor@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Karin Van Puyenbroeck
Onderzoeker - specialisatie Welzijn

02 552 41 27

karin.vanpuyenbroeck@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Wim Raeymaekers
Onderzoeker - specialisatie Infrastructuur - Openbare Werken - Energie

02 552 41 24

wim.raeymaekers@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Els Vandensande
Onderzoeker - specialisatie Wonen

02 552 41 14

els.vandensande@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Nele Steyaert
Onderzoeker - specialisatie Werk

02 552 47 53

nele.steyaert@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Robert Willems
Assistent-onderzoeker - specialisatie Lokale Besturen

02 552 41 11

robert.willems@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Genderkamer

Wanneer uw vraag of klacht gaat over genderdiscriminatie of grensoverschrijdend gedrag, dan wordt uw dossier doorgestuurd naar één van de onderzoekers van de Genderkamer

Portretfoto van

Annelies D’Espallier
Ombudsvrouw Gender

02 552 41 20

annelies.despallier@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Nina Callens
Onderzoeker Genderkamer

02 552 41 20

nina.callens@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)

Portretfoto van

Viktor Van der Veken
Onderzoeker Genderkamer

02 552 41 20

viktor.vanderveken@vlaamseombudsdienst.be (opent in uw e-mail applicatie)